Posted by on Lip 4, 2020 in Reklama wizualna |

W związku z trwającą w Polsce sytuacją zdecydowaliśmy się na uzupełnienie naszej oferty o niezbędne i aktualnie potrzebne produkty pomocne w walce z epidemią.
WSZYSTKIE ARTYKUŁY MAMY DOSTĘPNE!

Pierwszym z nich są przyłbice ochronne – przyłbice z przezroczystego tworzywa osłaniające twarz i minimalizujące ryzyko kontaktu z wirusem.

maska ochronna - przyłbica medyczna - maski antywirusowe

Część naszej produkcji przekażemy charytatywnie na rzecz służby zdrowia, natomiast zamówione maski wysyłamy bezpłatnie drogą kurierską (powyżej pewnej ilości – szczegóły poniżej).


PRZYŁBICE OCHRONNE MAXI PVC 0,5 mm, 315 x 300 mm

Maska ochronna – regulowana przyłbica ochronna. Skuteczna i prosta w użyciu osłona na twarz, pozwalająca na zminimalizowanie ryzyka kontaktu z wirusami, oraz bakteriami. Skutecznie chroni usta, oczy i nos.
Oferowana przez nas maska jest łatwa w czyszczeniu i odporna na środki dezynfekujące zawierające alkohol. Maska składa się z przezroczystej przyłbicy wykonanej z przezroczystego PVC o grubości 0,5 mm oraz regulowanego paska mocującego osłonę na głowie. Maska jest wygodna, lekka i wielokrotnego użytku. Można ją nosić razem z okularami. Sprawdzi się zarówno w branży farmaceutycznej, medycznej jak i wśród pracowników sklepów i firm usługowych, zapewniając im ochronę.

Dzięki wygodnemu paskowi z rzepem posiada duże możliwości regulacji. Można ją dostosować do rozmiarów naszej głowy.
Maska jest dostępna w rozmiarze, 315 x 300 mm – zapewniającym maksymalną powierzchnię ochrony, dużo większą w porównaniu do innych rozwiązań dostępnych na naszym rynku.

Przyłbice są pakowane każda osobno w foliowym woreczku z zachowaniem niezbędnych warunków higienicznych.

CENA: 23,90 zł netto / szt.
Możliwość zamówienia od 1 sztuki.
Czas realizacji zamówienia 1-2 dni robocze.
Koszt wysyłki kurierskiej 23,00 zł netto.
Bezpłatna wysyłka kurierska przy zamówieniu min. 10 sztuk.


PRZYŁBICE OCHRONNE STANDARD PVC 0,5 mm, 300 x 245 mm

Mniejszy odpowiednik maski MAXI PVC 0,5
Maska składa się z przezroczystej przyłbicy wykonanej z przezroczystego PVC o grubości 0,5 mm oraz regulowanego paska mocującego osłonę na głowie. Rozmiar 300×245 mm.

CENA: 21,90 zł netto / szt.
Możliwość zamówienia od 1 sztuki.
Czas realizacji zamówienia 1-2 dni robocze.
Koszt wysyłki kurierskiej 23,00 zł netto.
Bezpłatna wysyłka kurierska przy zamówieniu min. 10 sztuk.


PRZYŁBICE OCHRONNE ECONO PVC 0,5 mm, 300 x 245 mm

ECONO z przezroczystym paskiem

Przyłbica ECONO z przezroczystym paskiem zapinającym z tworzywa. Maska po rozłożeniu ma standardowe rozmiary 300 x 245 mm i ochrania znaczną część twarzy, w szczególności oczy, nos i usta. Jest zaopatrzona w klasyczny, przezroczysty pasek, wykonany z tworzywa PVC. Łatwe i intuicyjne zapięcie i duże możliwości dostosowania przyłbicy do siebie. Pasek jest na tyle uniwersalny, że przyłbica może być również mocowana za pomocą dołączanej gumki recepturki.

Produkt wykonany z przezroczystego tworzywa PVC o grubości 0,5 mm. Materiał jest bezbarwny, ma wysoką przejrzystość i zapewnia dobrą widoczność. Swobodnie można go stosować do codziennej pracy. Zapewnia 100% widoczności i dobre kąty widzenia. Tworzywo może być stosowane do kontaktu z żywnością.

CENA: 16,90 zł netto / szt.
Możliwość zamówienia od 1 sztuki.
Czas realizacji zamówienia 1-2 dni robocze.
Koszt wysyłki kurierskiej 23,00 zł netto.
Bezpłatna wysyłka kurierska przy zamówieniu min. 10 sztuk.


Maseczki ochronne flizelinowe jednorazowe

Maseczki higieniczne, ochronne – zabezpieczają przed zakażeniami drogą kropelkową. Zapewniają dobrą filtrację, ale też bezproblemowe oddychanie. Zapobiegają również odruchowego dotykania twarzy rękoma. Nasze maseczki wykonane są z syntetycznej flizeliny propylenowej. Są one jednokrotnego użytku.

Uwaga: Nie jest to produkt medyczny. Ogranicza oddziaływanie czynników zewnętrznych, natomiast nie blokuje ich całkowicie.

Maseczki flizelinowe, wykonane są z 3 warstw z flizeliny – tkaniny polipropylenowej o gramaturze 30g/m2. Maseczki ochronne posiadają wyprofilowanie – harmonijkę na wysokości nosa, pozwalające na dopasowanie do twarzy. Maseczki z włókniny są jednokrotnego użytku.
Maseczki pakowane są w woreczki, po 50 szt.

Maseczka ma wymiary 200 x 70 mm, oraz gumkę o długości ok. 140 mm

CENA: 329,00 zł netto za 50 szt.
Minimalne zamówienie od 50 sztuk.
Czas realizacji zamówienia 1-3 dni roboczych.
Koszt wysyłki kurierskiej: 23,00 zł netto.


Maseczki ochronne ECO wielokrotnego użytku

Ekonomiczne i tanie maseczki ochronne, wykonane z dwuwarstwowego poliestru. Funkcją maseczki jest zapobieganie rozprzestrzenianie się wydychanego powietrza podczas kichnięcia, kaszlu lub podczas oddychania. Są bezpieczne w kontakcie ze skórą, nie powodują podrażnień oraz nie utrudniają oddychania. Maseczka posiada 2 białe gumki, którymi zahaczana jest na uszach. Maseczki nie są certyfikowane. Nadają się do prania ręcznego.

Materiał: 100% tkaniny poliestrowej.
Wymiary: ok. 190 x 160 mm. Pakowane w woreczki po 10 sztuk.

CENA: 99,90 zł netto za 10 szt.
Minimalne zamówienie od 10 sztuk.
Czas realizacji zamówienia 1-3 dni roboczych.
BEZPŁATNA wysyłka kurierska!


W sprawie zapytań i zamówień zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego (606 100 504).
Produkty dostępne wyłącznie do wyczerpania zapasów materiałów.