Druk UV jest obecnie najlepszym wyborem, nie tylko gdy zależy Państwu na bardzo wysokiej jakości druku. Sprawdza się także w sytuacji presji czasu – gotowa powierzchnia jest od razu po zadrukowaniu sucha, co jest zasługą utrwalania światłem UV. Dzięki temu druk na dibondzie, PCV, szkle, plexi, MDF, metalu, drewnie bądź innym materiale nadaje się natychmiastowo do ekspozycji wewnętrznych (bezwonny) i zewnętrznych. Ponadto jest w pełni odporny na warunki pogodowe bez konieczności dodatkowej laminacji.

Druk w technologii UV nadaje się idealnie przy produkcji:

tablic,
szyldów,
oznakowań wewnętrznych i zewnętrznych
banerów i folii które są szczególnie narażone na promienie słoneczne,
druku na nierównych powierzchniach,
nadruków na gadżetach,
plakatów.

Posiadamy jedną z najnowocześniejszych maszyn na rynku o polu roboczym 300x200cm z możliwością dodatkowego lakierowania powierzchni błyszczącym lakierem UV.

Wydruk na dibondzie, PCV, szkle, czy innym podłoży powstaje bez użycia solventów. Dzięki temu rozwiązanie odznacza się ekologicznym charakterem i jest dużo bardziej przyjazne środowisku niż popularny druk solwentowy.

Dzięki posiadaniu w parku maszynowym frezarki CNC możemy po wydruku dociąć dany materiał do dowolnego kształtu! Co sprawia że Twoja wyobraźnia nas jedynie ogranicza co do efektu końcowego jaki chcesz osiągnąć.

Druk na PCV

Nowoczesny materiał oraz innowacyjny bezpośredni druk UV pozwalają osiągnąć doskonałe rezultaty. Wykonujemy usługę z użyciem płyt na bazie tworzywa sztucznego – w różnych wariantach kolorystycznych oraz w kilku rozmiarach. Wykonujemy druk na PCV, umożliwiając jednocześnie obróbkę plastyczną materiału. Ponadto docinamy płyty na wymiar lub frezujemy w dowolny kształt. Przygotowujemy rozwiązania w do różnego rodzaju zastosowań, w szczególności o charakterze reklamowym. Gwarantujemy profesjonalne wykonanie oraz szybki czas realizacji każdego zlecenia.

Druk na plexi

Podatny na obróbkę plastyczną materiał, jakim jest pleksi, stanowi bardzo dobre podłoże do przygotowywania dekoracji wnętrz, jak i elementów reklamowych. Druk na plexi wykorzystywanej najczęściej przy reklamach podświetlanych gwarantuje uzyskanie trwałego i efektownego produktu. Dodatkowym atutem jest zastosowanie technologii UV, która odznacza się wysoką trwałością i odpornością na działanie czynników zewnętrznych. Jednocześnie gwarantuje bardzo dobre odwzorowanie projektu graficznego – pod kątem kolorystyki oraz kształtów. Wykonujemy usługę zgodnie z preferencjami Klientów.

Druk na szkle

Szlachetne tafle wzbogacamy o ciekawą grafikę. Proponujemy bezpośredni druk na szkle z wykorzystaniem ploterów UV. Umożliwia to odwzorowanie bardzo dokładne kolorystyki projektu, jak również najdrobniejszych szczegółów. Przygotowywane przez nas rozwiązania mogę być wykorzystywane do celów reklamowych, jak również bardzo efektownie będą prezentowały się jako dekoracje wnętrz (na przykład kuchni). Wykonujemy usługi na taflach o konkretnych wymiarach- nie przekraczających szerokością 3 metrów i grubości do 10 cm.

Wydruk na dibondzie

Specjalnością naszej tarnowskiej firmy jest druk UV. Dibond jest obecnie bardzo popularnym materiałem na wszelkiego rodzaju szyldy, tabliczki itp. Jest lekki a zarazem bardzo sztywny i wytrzymały. Dibond czyli kompozyt reklamowy składa się z twardego PCV dwustronnie powleczonego cienką warstwą aluminium. Można go zadrukować i wyfrezować na dowolny kształt. Poniżej prezentujemy przykłady naszych realizacji.

druk bezpośredni UV na dibondzie, PCV, szkle, sklejce

Usługi frezowania CNC Tarnów

reklama świetlna kasetony led

kasetony frezowane z dibondu