Jako iż jesteśmy producentem fototapet udostępniamy naszym klientom szeroki wybór gotowych wzorów z banku zdjęć, jesteśmy również w stanie nadrukować grafikę dostarczoną do nas, o ile będzie miała wystarczającą rozdzielczość i jakość.

Oferowane przez nas fototapety z atestem to wysoka jakość wykonania, trwałość nadruku, jakość oraz całkowite bezpieczeństwo dla osób przebywających w pomieszczeniach, w których zostały one zamontowane.

Drukujemy technologią HP Latex, która jako jedyna pozwala na bezpieczny montaż tapet w pomieszczeniach nie ryzykując wpływu atramentów na zdrowie człowieka.

Producent fototapet z własnego zdjęcia - Tarnów
Druk i montaż fototapet z gotowych fotografii
Producent fototapet Tarnów - drukarnia fototapet tarnów

Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą!
Kontakt: +48 606 100 504

JAK ZAMÓWIĆ FOTOTAPETĘ:

  1. Napisz do nas prośbę o wycenę podając wymiary ścian
  2. Wyślij zdjęcie lub napisz to prześlemy link do banku zdjęć z którego wybierzesz interesujące Cię zdjęcie,
  3. Przygotowanie ściany – ściana powinna być przygotowana tak, aby była równa, czysta, sucha i chłonna. Fototapety całkowicie odwzorowują strukturę ściany, więc sugerujemy nie zakładać, że fototapeta zamaskuje nierówności i ubytki w ścianie. Co bardzo ważne, minimum dobę przed montażem należy zagruntować ścianę czystym (nie dolewanym do farby) unigruntem firmy ATLAS w wydajności na poziomie 1,5 litr na 10 mkw.
  4. Po wyprodukowaniu fototapety nasz montażysta kontaktuje się z Państwem i ustala dokładny termin montażu lub wysyłamy fototapetę kurierem do samodzielnego montażu.