Grawerujemy i tniemy laserem CO2 o powierzchni roboczej 1200 x 600 mm. Zaawansowana technologia i najnowszy dostępny na rynku sprzęt oznacza precyzję i trwałość znakowania oraz szerokie możliwości co wyboru materiałów.

Grawerowanie laserem służy personalizacji i różnego rodzaju przedmiotów czy gadżetów. W Studio Arte Tarnów przygotujemy projekt i dostosujemy go do wygrawerowania, doradzimy w wyborze materiału. Wykonamy również tablice identyfikacyjne, szyldy i inne oznakowania, odporne na ścieranie i działanie warunków atmosferycznych.

Grawerowanie i cięcie laserem Tarnów. Plexi, szkło, metal, drewno.

Idealny Grawer laserowy

Grawer laserowy to rozwiązanie nie tylko pozwalające na uzyskanie atrakcyjnych efektów, ale również ekonomiczne, bo niewymagające wykonywania kosztownych form ani matryc. Jednocześnie niezwykle uniwersalne – grawerować można większość materiałów, od plexi, przez metal i drewno, aż po laminat do produkcji różnego rodzaju tabliczek.

Laserowe Grawerowanie w metalu, tabliczki grawerowane

Technologia laserowa z powodzeniem wykorzystywana jest także do grawerowania metalu. Umożliwia szybkie i dokładne znakowanie m.in. stali i aluminium, co szczególnie przydaje się w produkcji oznaczeń firmowych oraz personalizacji artykułów reklamowych i tych na prezent (zegarki, pióra, termosy, wizytowniki, pendrive’y, breloki, sztućce). Grawerować można również metale szlachetne (biżuterię). W przypadku oznakowań identyfikacyjnych, przydrzwiowych i okolicznościowych alternatywą dla podłoża z metalu jest laminat grawerski. Uzyskuje się w ten sposób tabliczki grawerowane w różnych kolorach, również tych metalicznych.

Druk UV i cięcie laserem w plexi

Materiały pozwalające na ich grawerowanie i cięcie laserem:

– drewno

– szkło

– metal (stal, aluminium, metale szlachetne)

– papier/karton/tektura

– pleksi (plexi)

– laminat grawerski

– porcelana

– skóra i materiały skóropodobne

– PCV

– kamień

Zapraszamy do składania zapytań na maila dostępnego w dziale KONTAKT

Litery wyciięte w plexi na podkładzie z dibondu