Nie czekaj na ostatnią chwilę, zamów kalendarze reklamowe na rok 2022 dla swojej firmy. Zapraszamy do naszego biura w Tarnowie po szczegółową ofertę. Szeroki wybór i różne formy znakowania.

Kalendarze Trójdzielne

Pewnie nie raz myślałeś jaki upominek dać klientowi aby był z nim cały rok, a jednocześnie reklamował Twoją firmę ? Wybór jest prosty – kalendarz reklamowy z własnym nadrukiem. Kalendarze trójdzielne to jedna z najlepszych form całorocznej reklamy. Do wyboru: „główka” płaska lub „wypukła” – kaszerowana. W standardzie przesuwne „okienko” do zaznaczania bieżącego dnia. Istnieje opcja pokrycia „główki” kalendarza lakierem UV.
 
kalendarz-trojdzielny

Ekonomiczne kalendarze trójdzielne z płaską główką

kalendarze trójdzielne drukarnia tarnów

Druk kalendarzy trójdzielnych z wypukłą główką dla firmy Kasjer Tarnów

 
Druk kalendarzy trójdzielnych z wypukłą główką dla hodowli psów.

Druk kalendarzy trójdzielnych z wypukłą główką dla hodowli psów.

Kalendarze książkowe

Kalendarze książkowe dzienne możemy wykonać w formacie A4, B5, A5, B6, zatem mamy tu wybór najpopularniejszych formatów, co sprawia, że w zależności od naszych potrzeb, będziemy mieli odpowiednią ilość miejsca na nasze zapiski. Jeśli niekoniecznie potrzebujemy dużej ilości miejsca na każdy dzień, za to lubimy otworzyć kalendarz i od razu widzieć jak zapowiada się nasz tydzień, odpowiednim rozwiązaniem dla nas będzie kalendarz książkowy tygodniowy.

>> KATALOG KALENDARZY KSIĄŻKOWYCH <<

kalendarze ksiażkowe

Kalendarze jednoplanszowe

Kalendarze jednoplanszowe to jedna z najtańszych form nabycia dużych formatowo kalendarzy w niskiej cenie. Oferujemy bogaty wybór gotowych wzorów w różnej tematyce, a nadrukowana zostaje jedynie część z danymi teleadresowymi klienta. Do wyboru są formaty: A1, B1, 1/2 B1.

>> KATALOG KALENDARZY JEDNOPLANSZOWYCH (i nie tylko) <<

kalendarze planszowe

Ponadto posiadamy w ofercie również kalendarze listkowe, piramidki na biurko, biuwary.
Po szczegółowe informacje, wizualizacje i ceny prosimy pytać mailowo lub telefonicznie oraz oczywiście w naszym biurze w Tarnowie gdzie posiadamy do wglądu wzorniki kolorów/materiałów na kalendarze książkowe itp.

Posiadamy własne biuro projektowe więc wykonamy dla Ciebie nawet najbardziej skomplikowany projekt kalendarza. Wszystko co sobie wymyślisz 🙂

Zapraszamy do składania zapytań – formularz kontaktowy znajdziesz w dziale kontakt.