Jesteśmy producentem krzyży aptecznych LED, które są bardzo efektowną i efektywną, a co najważniejsze legalną reklamą apteki!
Możemy zaoferować atrakcyjną cenę, profesjonalny montaż czy indywidualny projekt na zamówienie.

Krzyże apteczne LED specyfikacja:

– wykonane z materiałów odpornych na warunki atmosferyczne (kompozyt aluminiowy i PCV),
– wysokiej jasności diody LED,
– każdy krzyż ma możliwości wyboru spośród kilkunastu programów świecenia,
– dołączony pilot zdalnego sterowania (wybór animacji, jasności, prędkości animacji, włączanie/wyłączanie itp.),
– niskie zużycie energii,
– gwarancja 24 miesiące i atrakcyjne warunki serwisu pogwarancyjnego.

Nasze krzyże apteczne mają średnią moc tylko 30 watów – dzięki temu mamy bardzo efektowną reklamę bardzo niskim kosztem!

Zalety krzyży aptecznych:

Charakterystyczny widok na polskich ulicach – gdy mamy pilną potrzebę „na mieście” skorzystania z apteki odruchowo szukamy krzyża aptecznego w zasięgu wzroku. Polskie realia i mnogość tego typu urządzeń zamontowanych na elewacjach aptek spowodowało to, że apteka która nie posiada krzyża, a nawet kilku po każdej stronie elewacji nie istnieje!

Krzyż apteczny LED jest widoczny nawet z odległości 1000 metrów, niestraszne mu warunki atmosferyczne, a nawet odwrotnie im bardziej „ponuro” na dworze to staje się bardziej widoczny w woła z daleka 🙂

Jasność diod stosowanych przez naszą firmę jest tak duża, że nasze krzyże apteczne są idealnie widoczne zarówno za dnia jak i w nocy. Działają one 24 godziny na dobę i ich żywotność dochodzi do 100000 godzin.

 

Oferujemy doradztwo i montaż na terenie całego kraju.

Zapraszamy do kontaktu celem poznania szczegółów naszej oferty.

Poniżej przedstawiamy możliwości skonfigurowania poszczególnych wersji krzyża według ich wielkości:

Możliwości konfiguracji krzyża aptecznego

Krzyże apteczne 80 cm

Krzyż apteczny 100cm

duże krzyże apteczne led tarnów

A tutaj film prezentujący włączony tryb DEMO krzyża, który prezentuje wszystkie możliwe opcje konfiguracji świecenia. Oprócz tego można zmieniać szybkość animacji i stopień jasności świecenia diod LED.

Współpracujemy z największymi sieciami aptek w Polsce, tysiące wyprodukowanych krzyży aptecznych, 15 lat doświadczenia w branży – te liczby mówią same za siebie.

Krzyże apteczne niestandardowe:

Jako iż posiadamy własny park maszynowy i duże doświadczenia w produkcji reklam ledowych, a przede wszystkim krzyży aptecznych, możemy również zaoferować Ci wykonanie niestandardowych produkcji.
Aluminiowa obudowa malowana na dowolny kolor RAL? Czy może niestandardowy różowy kolor frontu krzyża? Jak mówi przysłowie „Hold my beer…” dla Ciebie zrobimy wszystko 🙂

 


Wkrótce otwieramy sklep internetowy z wszystkimi naszymi produktami www.drukarnia.edu.pl więc obserwujcie nas gdyż będzie dużo promocji.