Jako dopełnienie naszych usług jako drukarnia i producent reklam oferujemy oczywiście też montaż (i demontaż) wszelkich reklam – także powierzonych – nie wykonanych przez naszą firmę.

Począwszy od wieszania banerów reklamowych i siatek mesh poprzez montaż kasetonów reklamowych (także z wykorzystaniem podnośnika koszowego).

Montaże reklam, banerów, z podnośnika
Montaże reklam w Galerii Gemini Park Tarnów dla Vessuna
odnowienie i montaż kasetonu reklamowego dla firmy Hymon Tarnów.

Oklejanie witryn (okien) w sklepach, lokalach usługowych różnymi foliami (przeciwsłoneczne, z nadrukiem, OWV itp.)
Oferujemy także oklejanie stoisk targowych czy stoisk w galeriach handlowych, oklejanie samochodów osobowych, ciężarowych czy autobusów.

Jak reklama to także wszelkie litery przestrzenne, te podświetlane LED jak i nie podświetlane np. ze styroduru – to także montujemy 🙂

Dzięki elastycznym godzinom pracy, nie jest dla nas problemem montaż w galeriach handlowych w godzinach nocnych (od 22 do 9).

Wykonanie i montaż reklam w Tarnowie

Współpracujemy również z agencjami reklamowymi z całej Polski dla których wykonujemy montaże czy oklejanie witryn – zapraszamy do współpracy!

Czasami zachodzi potrzeba demontażu reklam (zmiana najemcy, zmiana przepisów w danym mieście itp.) czy przeniesienie ich w inne miejsce a także przy okazji można odświeżyć – odnowić reklamę, takich zleceń również się nie boimy i zapraszamy do kontaktu w celu omówienia szczegółów zlecenia.

wykonanie reklamy apteki
Oklejanie witryn folią reklamową o folią przeciwsłoneczną Tarnów.