Wielkoformatowa reklama Twojej firmy w całym Mieście!

Reklama na pojazdach komunikacji miejskiej jest bardzo atrakcyjna cenowo biorąc pod uwagę oferowaną dużą powierzchnię, szeroki zasięg ,mobilny charakter i czas ekspozycji w ciągu doby. Pojazdy komunikacji miejskiej przemierzają miesięcznie po kilkadziesiąt tysięcy kilometrów, poruszając się po osiedlach, głównych ulicach i co bardzo ważne również w ścisłych centrach miast.

Oklejenie autobusu miejskiego MPK Tarnów dla firmy Kasjer.
Produkcja i montaż reklamy na autobus dla Aldik Energia Fotowoltaika
Oklejenie autobusu dla Optyk Expert Tarnów i Dąbrowa Tarnowska

Tarnowskie MPK specjalnie zmienia co kilka dni autobusy na liniach aby jeden oklejony autobus nie jeździł po tych samych ulicach lecz po całym mieście.

Oklejanie autobusów dla Vega Łazienki Tarnów

Czy warto? Mamy pewność – reklama na autobusach, oklejanie autobusów to jedna z najbardziej skutecznych form reklamy zewnętrznej. Polecamy.

Zajmujemy się projektowaniem, drukiem i aplikacją grafiki na pojazdach komunikacji miejskich. Oklejamy całe autobusy, boki lub ich fragmenty, tyły. Wykorzystujemy zarówno folie pełnego zadruku, jak i OWV (one way vision). Przygotowujemy wizualizacje i prezentujemy Klientowi docelowy wygląd reklam na autobusach.

Zajmujemy się również pośrednictwem w sporządzeniu umowy z MPK Tarnów, uzyskaniu zgody od plastyka miejskiego i wszelkimi wymaganymi formalnościami.

W sprawach zapytań o usługi oklejania autobusów folią prosimy o kontakt za pomocą formularza umieszczonego w dziale KONTAKT.