Oklejony samochód jest jednym z najlepszych i jednocześnie najtańszych nośników reklamy. Oklejanie samochodów, autobusów i innych środków transportu powoduje, że w szybki sposób możemy dotrzeć do potencjalnego klienta. Kosztuje nas to tylko raz, a reklama „jeździ” za darmo po mieście przez wiele lat!

Zaaplikujemy na samochodzie każdy rodzaj reklamy. Od znaków wycinanych z folii ploterowej poprzez nadruki pełnokolorowe na foliach monomerycznych, polimerowych, wylewanych i foliach One Way Vision („siatka”, „sitodruk”). Staramy się, aby każda wykonana przez nas reklama była treściwa, wyrazista i „przyciągała oko”, a nowoczesny park maszynowy zapewni bardzo wysoką jakość wydruków.
Używamy materiałów markowych producentów takich jak 3M, Oracal, Mactac, KPMF co gwarantuje długą „żywotność” reklamy zaaplikowanej na samochodzie.

Oklejanie samochodów – dostępne techniki:

– kolorowe folie polimerowe wycinane na ploterze tnącym,
– j.w + dodatki wydrukowane na ploterze wielkoformatowym (zdjęcia itp.),
– folie wylewane, które są całościowo drukowane w dużych brytach i określonych formatach po czym są laminowane oraz nanoszone na karoserię,
– na szybach może być też stosowana folia One Way Vision (OWV), niektórzy nazywają ją sitodrukiem z racji iż posiada ona dziurki w swojej strukturze dzięki czemu przez oklejoną szybę z nadrukowaną grafiką od wewnątrz widać to co się dzieje na zewnątrz samochodu.

Proces oklejania samochodu odbywa się w kilku etapach:

Na początku wykonujemy pomiary samochodu i robimy dokumentację fotograficzną aby dopasować grafikę do wymiarów samochodu oraz przygotować wizualizację grafiki na samochodzie, którą otrzymuje od nas klient do akceptacji i wprowadzanie ewentualnych korekt i poprawek.

Drugim etapem jest druk na folii, której rodzaj dobieramy każdorazowo do konkretnego przypadku. Gdy auto posiada płaskie powierzchnie typu kontener, izoterma stosujemy folie monomeryczną. Pozwala to na ograniczenie kosztów, minus to jednak żywotność tej folii, gdyż producent oferuje 2-3 lata gwarancji. Taką folią używa się oklejania aut dostawczych i autobusów. Jeżeli auto wymaga bardziej plastycznego materiału korzystamy z długookresowych folii polimerowych i wylewanych. Pierwsza jest używana na auta, w których jest mała liczba przetłoczeń i są wyginane w jednym kierunku. Folia wylewana przeznaczona jest do przetłoczeń nawet tych najbardziej obłych i skomplikowanych. Dzięki swojej wyjątkowej termoplastyczności pozwala na oklejenie aut o bardzo trudnych kształtach. Folia ta posiada najdłuższą odporność na warunki atmosferyczne (do 10 lat).

KAŻDY RODZAJ FOLII DODATKOWO LAMINUJEMY BEZBARWNYM LAMINATEM Z FILTREM UV, KTÓRY ZABEZPIECZA WYDRUK PRZED WARUNKAMI ATMOSFERYCZNYMI.

Trzeci etap to aplikacja folii. Przed pracą auto jest dokładnie oczyszczone z wszelkich zanieczyszczeń. Następnie gdy jest to koniecznie demontujemy niektóre części (np. listwy, lampy, relingi) które mogą przeszkadzać i utrudniać prace podczas oklejania.

oklejanie samochodów reklamą
Alfa Romeo 4C firmy Fabryka Tarasów otrzymała od nas logo firmowe na auto
reklama na auto azoty tarnów
Oklejenie samochodu wyścigowego w barwach AZOTY Tarnów dla Macieja Dreszera

Reklama na samochód – zalety

Oklejony samochodów ma mnóstwo zalet. Zabieg taki pozwala na to, by nasza firma została zauważona. Szczególnie jeśli oklejanie aut, połączone będzie z wykorzystaniem charakterystycznych modeli na przykład zabytkowych, albo odwrotnie – bardzo nowoczesnych jak na przykład powyższa Alfa Romeo 4C .

To świetna reklama również dla domeny naszej firmy. Kto powiedział, że na samochodzie nie może być umieszczony adres internetowy opatrzony ciekawą grafiką, logiem, kodem QR czy mapą dojazdu do naszej siedziby. Jeśli chcemy być rozpoznawalni musimy być kreatywni. Same ulotki, afisze czy plakaty dziś nie wystarczą.

Przy ogromnej liczbie firm i ofert jaką w tej chwili zapewnia klientowi wolny rynek, musimy być zawsze o krok przed naszą konkurencją. W ten sposób, zyski w mgnieniu oka się zwiększą, a my będziemy zadowoleni.

Oklejanie samochodów Tarnów
oklejanie samochodow tarnów

oklejanie samochodów dla fabryka tarasów
reklama na busach i samochodach ciężarowych
Oklejenie samochodu ciężarowego dla VEGA salon wyposażenia łazienek i kuchni

Zapraszany również na naszą podstronę dotyczącą oklejania i reklamie na autobusach:


Masz pytania lub potrzebujesz indywidualną wycenę?

Zadzwoń 606 100 504 lub złóż zapytanie w formularzu online!