Tworzenie stron internetowych

– strony internetowe – projekty stron www,
– sklepy internetowe,
– pozycjonowanie stron internetowych,
– rejestracja domen, serwery,
– kampanie reklamowe w internecie, Facebooku,
– prowadzenie fan page’y na Facebooku,
– pozycjonowanie stron Kraków, Tarnów
– mailingi

——-

Strony internetowe oparte na CMS (system zarządzania treścią)  pozwalają klientowi na samodzielne dodawanie / aktualizowanie strony z poziomu przeglądarki internetowej. W sposób prosty i intuicyjny.   Po prostu piszesz i publikujesz! Nie potrzebujesz więc informatyków, webmasterów, czy usług agencji reklamowych, żeby uaktualniać treści na swojej stronie.

Sklepy internetowe to najlepsza forma sprzedaży, gdy posiadamy ograniczone fundusze na start. Oprócz stosunkowo niskiej ceny, nad tradycyjnymi placówkami handlowymi sklepy internetowe górują dostępnością (24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu), bogactwem asortymentu, szybkim dostępem do nieograniczonej ilości informacji (popartych zdjęciami lub multimedialnymi prezentacjami produktów) oraz możliwością wyboru najbardziej dogodnej dla klienta formy płatności.

Pozycjonowanie stron internetowych (SEO) – to działanie mające na celu umieszczenie Państwa strony internetowej, pośród pierwszych wyników wyświetlanych przez wyszukiwarkę Google dla określonych fraz.  Pobieramy opłaty wyłącznie za efekty,  czyli jak Państwa strona będzie już na pierwszej stronie wyników w wyszukiwarce Google.
Aby poznać koszty pozycjonowania, prosimy na e-maila wysłać nam adres strony i słowa kluczowe, a my dokonamy bezpłatnej analizy Państwa strony i odeślemy ją z wyceną.

strony internetowe tarnów

floga