Świetlne kasetony reklamowe (plafony) to forma reklamy zewnętrznej wykonana z profilu aluminiowego pospawanego w całość lub z PCV, który tworzy zamkniętą formę. Lico reklamy wykonane jest PLEXI opal, która rozprasza światło i oklejana jest specjalną folią translucent przeznaczoną do podświetleń (grafika cięta lub wydruk solwentowy).
Światło uzyskujemy poprzez zastosowanie świetlnych modułów LED, dawniej stosowało się świetlówki lecz obecnie są one nie ekonomiczne. Nasze kasetony reklamowe są oczywiście odporne na działanie warunków atmosferycznych i dajemy na nie najczęściej 24-miesięczną gwarancję (zależnie od rodzaju kasetonu).

Kasetony z licem winylowym stosowane są w przypadku dużych rozmiarów lub nietypowych kształtów. Konstrukcja kasetonu wykonana jest ze specjalnego profilu aluminiowego przeznaczonego do naciągu winylu. Lico natomiast to elastyczny materiał winylowy, który w zależności od potrzeb jest oklejany folią do podświetleń lub zadrukowany grafiką.

Semafor świetlny jest dwustronną odmianą kasetonu świetlnego, mocowany prostopadle do elewacji budynku.

Kasetony świetlne z dibondu charakteryzują się wyfrezowanymi elementami graficznymi/literami w licu i podklejone od spodu kolorową (lub zadrukowaną plplyta dibondexi). Zastosowanie takiej technologii pozwala na podświetlenie tylko wybranych elementów reklamy. Kasetony takie dzięki wysokiej estetyce świetnie nadają się do galerii handlowych, jednak z powodzeniem można stosować je również na zewnątrz pomieszczeń. Dzięki zastosowaniu grubszej plexi np. 6 mm można uzyskać efekt święcących znaków (litery) wystających poza lico kasetonu.
Dostępne są różne kolory dibondu w tym np. szczotkowane aluminium itp.

Krzyże apteczne LED – napisz do nas o ofertę krzyży aptecznych. Posiadamy w stałej ofercie kilkanaście modeli krzyży.

Wykonujemy wszelkie nietypowe kształty kasetonów reklamowych i znaków przestrzennych. Projekty graficzne kasetonów jak i pomiar na terenie miasta Tarnów gratis! Oczywiście oferujemy także wszelkie montaże na terenie całej Europy.

Zobacz też naszą ofertę świecących liter 3d LED.

 

PRZYKŁADY KASETONÓW (PLAFONÓW) WYKONANYCH PRZEZ NASZĄ FIRMĘ:

Kaseton podświetlany LED wykonany w technologii napinanego lica.

Plafon podświetlany LED o wym. 900×100 cm wykonany w technologii napinanego lica.

Plafon podświetlany LED o wym. 900x100 cm wykonany w technologii napinanego lica.

Plafon podświetlany LED o wym. 900×100 cm wykonany w technologii napinanego lica.

kaseton-doz

Kaseton z licem winyl w Galerii Krakowskiej (wykonanie i montaż)

Kaseton z napinanym licem, led

Kaseton z napinanym licem 320×320 cm wykonany i zamontowany przez nas na Galerii Myślenickiej

plafon świetlny led dla shine club tarnów

Wykonanie i montaż kasetonu (plafonu) dla Shine Music Club. Kaseton z frezowanego dibondu, plexi 10mm, wystaje poza lico 7mm tworząc dodatkowy efekt 3d

plafon świetlny led

Wykonanie i montaż kasetonu dla Shine Music Club. Kaseton z frezowanego dibondu, plexi 10mm, wystaje poza lico 7mm tworząc dodatkowy efekt 3d

kaseton geos tarnów


Krzyż apteczny LED – jesteśmy producentem, posiadamy kilkadziesiąt modeli w ofercie. Wielkości 60-120cm, różne wzory i kolory.