Świetlne kasetony reklamowe (plafony) to forma reklamy zewnętrznej wykonana z profilu aluminiowego pospawanego w całość lub z PCV, który tworzy zamkniętą formę. Lico reklamy wykonane jest PLEXI opal, która rozprasza światło i oklejana jest specjalną folią translucent przeznaczoną do podświetleń (grafika cięta lub wydruk solwentowy). Rama kasetonu może być wykonana z aluminium lub PCV. Światło uzyskujemy poprzez zastosowanie świetlnych modułów LED, dawniej stosowało się świetlówki lecz obecnie są one nie ekonomiczne. Nasze kasetony reklamowe są oczywiście odporne na działanie warunków atmosferycznych i dajemy na nie najczęściej 24-miesięczną gwarancję (zależnie od rodzaju kasetonu).

Kasetony z licem winylowym stosowane są w przypadku dużych rozmiarów lub nietypowych kształtów. Konstrukcja kasetonu wykonana jest ze specjalnego profilu aluminiowego przeznaczonego do naciągu winylu. Lico natomiast to elastyczny materiał winylowy, który w zależności od potrzeb jest oklejany folią do podświetleń lub zadrukowany grafiką.

Semafor świetlny jest dwustronną odmianą kasetonu świetlnego, mocowany prostopadle do elewacji budynku.

Kasetony świetlne z dibondu charakteryzują się wyfrezowanymi elementami graficznymi/literami w licu i podklejone od spodu kolorową (lub zadrukowaną plplyta dibondexi). Zastosowanie takiej technologii pozwala na podświetlenie tylko wybranych elementów reklamy. Kasetony takie dzięki wysokiej estetyce świetnie nadają się do galerii handlowych, jednak z powodzeniem można stosować je również na zewnątrz pomieszczeń. Dzięki zastosowaniu grubszej plexi np. 6 mm można uzyskać efekt święcących znaków (litery) wystających poza lico kasetonu.
Dostępne są różne kolory dibondu w tym np. szczotkowane aluminium itp.

Krzyże apteczne LED – napisz do nas o ofertę krzyży aptecznych. Posiadamy w stałej ofercie kilkanaście modeli krzyży.

Wykonujemy wszelkie nietypowe kształty kasetonów reklamowych i znaków przestrzennych. Projekty graficzne kasetonów jak i pomiar na terenie miasta Tarnów gratis!

Zobacz też naszą ofertę świecących liter 3d LED.

 

PRZYKŁADY KASETONÓW (PLAFONÓW) WYKONANYCH PRZEZ NASZĄ FIRMĘ:

Kaseton podświetlany LED wykonany w technologii napinanego lica.

Plafon podświetlany LED o wym. 900×100 cm wykonany w technologii napinanego lica.

Plafon podświetlany LED o wym. 900x100 cm wykonany w technologii napinanego lica.

Plafon podświetlany LED o wym. 900×100 cm wykonany w technologii napinanego lica.

kaseton-doz

Kaseton z licem winyl w Galerii Krakowskiej (wykonanie i montaż)

Kaseton z napinanym licem, led

Kaseton z napinanym licem 320×320 cm wykonany i zamontowany przez nas na Galerii Myślenickiej

plafon świetlny led dla shine club tarnów

Wykonanie i montaż kasetonu (plafonu) dla Shine Music Club. Kaseton z frezowanego dibondu, plexi 10mm, wystaje poza lico 7mm tworząc dodatkowy efekt 3d

plafon świetlny led

Wykonanie i montaż kasetonu dla Shine Music Club. Kaseton z frezowanego dibondu, plexi 10mm, wystaje poza lico 7mm tworząc dodatkowy efekt 3d

kaseton geos tarnów


Krzyż apteczny LED – jesteśmy producentem, posiadamy kilkadziesiąt modeli w ofercie. Wielkości 60-120cm, różne wzory i kolory.