Posted by on Cze 30, 2013 in | 0 comments

Oklejony samochód jest jednym z najlepszych i jednocześnie najtańszych nośników reklamy. Oklejanie samochodów, autobusów i innych środków transportu powoduje, że w szybki sposób możemy dotrzeć do potencjalnego klienta. Kosztuje nas to tylko raz, a reklama „jeździ” za darmo po mieście przez wiele lat!

Zaaplikujemy na samochodzie każdy rodzaj reklamy. Od znaków wycinanych z folii ploterowej poprzez nadruki pełnokolorowe na foliach monomerycznych, polimerowych, wylewanych i foliach One Way Vision (siatka). Staramy się, aby każda wykonana przez nas reklama była treściwa, wyrazista i „przyciągała oko”, a nowoczesny park maszynowy zapewni bardzo wysoką jakość wydruków.
Używamy materiałów markowych producentów takich jak 3M, Oracal, Mactac co gwarantuje długą „żywotność” reklamy zaaplikowanej na samochodzie.

oklejanie samochodów i aut tarnów

oklejanie ciągników siodłowych DAF

Oklejanie samochodów – dostępne techniki:

– kolorowe folie wycinane na ploterze tnącym,
– j.w + dodatki wydrukowane na ploterze wielkoformatowym (zdjęcia itp.),
– folie wylewane, które są całościowo drukowane w dużych brytach i określonych formatach po czym są laminowane oraz nanoszone na karoserię
– na szybach może być też stosowana folia One Way Vision (OWV), niektórzy nazywają ją sitodrukiem z racji iż posiada ona dziurki w swojej strukturze dzięki czemu przez oklejoną szybę z nadrukowaną grafiką widać to co się dzieje na zewnątrz samochodu.

Przykładowe realizacje oklejania samochodów:

 

Co oznacza, że firma jest rozpoznawalna? Dosyć prosto sformułować taką definicję. Po pierwsze, firma może tak o sobie powiedzieć, jeśli większość osób, losowo wybrana z tłumu, będzie potrafiła powiązać nazwę firmy, z produktem który takowa oferuje. Jest to już ogromny sukces, bowiem jeśli przedsiębiorstwo jest znane, może liczyć na pokaźne zyski.
W tej właśnie sposób napędzana jest reklama. Ludzie robią wszystko, abyśmy poznali ich usługi czy produkty.
oklejanie samochodów reklamą
Jednym ze sposobów jest oklejanie samochodów. Zabieg taki pozwala na to, by nasza firma została zauważona. Szczególnie jeśli oklejanie aut, połączone będzie z wykorzystaniem charakterystycznych modeli na przykład zabytkowych, albo odwrotnie – bardzo nowoczesnych jak na przykład powyższa Alfa Romeo 4C 🙂
To świetna reklama również dla domeny naszej firmy. Kto powiedział, że na samochodzie nie może być umieszczony adres internetowy opatrzony ciekawą grafiką, logiem, kodem QR czy mapą dojazdu do naszej siedziby. Jeśli chcemy być rozpoznawalni musimy być kreatywni. Same ulotki, afisze czy plakaty dziś nie wystarczą.
Przy ogromnej liczbie firm i ofert jaką w tej chwili zapewnia klientowi wolny rynek, musimy być zawsze o krok przed naszą konkurencją. W ten sposób, zyski w mgnieniu oka się zwiększą, a my będziemy zadowoleni.

Oklejenie auta (samochodu berlingo) dla Geos Geodezja

Wykonanie reklamy na samochodzie dla GEOS Tarnów

 

oklejanie samochodów tarnów

Oklejenie samochodu ciężarowego dla Vega Tarnów

Oklejanie samochodu Citroen dla firmy Mytnik Profi AutoOklejenie samochodu dla firmy Mytnik

reklama na samochodach Mytnik Tarnów reklama na samochodach w tarnowie