Posted by on Kwi 12, 2016 in Reklama wizualna |

Szyldy reklamowe, kasetony świetlne … czyli nasze ostatnie realizacje

Oto kilka naszych ostatnich realizacji reklamowych w Tarnowie, Rzeszowie i na Śląsku.
Oferujemy wykonanie profesjonalnych i eleganckich projektów reklam dla Twojej firmy, ich wykonanie oraz montaż na terenie całej Polski.

Wykonujemy kasetony reklamowe led, szyldy, oklejenie witryn sklepów, litery przestrzenne 3d led itp. Atrakcyjne ceny i krótkie terminy realizacji. Służymy doradztwem i wieloletnim doświadczeniem w branży.

Szyldy reklamowe Tarnów czy oklejenie witryn to podstawa identyfikacji wizualnej lokalu naszego biznesu, dlatego powinniśmy dużą uwagę poświecić temu tematowi.

Oklejanie witryn można wykonać za pomocą folii OWV (one way vision) to „dziurkowana” folia na której od zewnątrz jest nadrukowana grafika reklamy, natomiast od wewnątrz lokalu widzimy co się dzieje na zewnątrz.
Drugą opcją jest użycie na witrynach czy szyldach folii monomerycznej „pełnej”, na której drukujemy grafikę ploterem solwentowym, można ją również zabezpieczyć laminatem z filtrem UV aby przedłużyć jej żywotność.

Dobrym uzupełnieniem tradycyjnych form reklamy jest użycie reklam podświetalnych led czy wyświetlaczy LED,
oferują one zwrócenie uwagi potencjalnych klientów w gąszczu innych reklam konkurencji.

Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą, a bezpłatnie wykonamy pomiary i wycenę kompleksowego oznakowania Twojego lokalu. Zapraszamy!