Posted by on lut 21, 2018 in Reklama wizualna |

Pewnie zastanawiałeś się nie raz, czy przydałyby się gadżety reklamowe dla Twojej firmy?
Na ogół szukamy dobrej formy reklamy, jaka pomoże nam w pozyskaniu nowych kontrahentów, a także utrzymaniu tych, których mamy.
Możemy zaproponować Ci wykonanie wielu ciekawych gadżetów spersonalizowanych pod Twoją firmę!

smycze z nadrukiem tarnów
Pisząc o gadżetach reklamowych mamy na myśli dedykowaną produkcję smyczy reklamowych, kubków, długopisów, toreb reklamowych czy kalendarzy.
Dobór tego typu gadżetów musi być dobrze przemyślany czy opłaca się zrobić je w większej ilości ale w niższej jednostkowej cenie i mieć je do rozdawania na dłuższy czas czy może na początek zamówić mniejszą ilość w trochę wyższej cenie?
Wsparcie naszej firmy reklamowej z całą pewnością będzie pomocne gdyż doradzimy Ci w wyborze konkretnych produktów, przedstawimy wycenę w różnych wariantach ilościowych i
wykonamy wizualizacje graficzne proponowanych gadżetów, jakie pomogą Ci w zyskaniu nowych klientów.

koszulki z nadrukiem tarnów

Koszulki reklamowe z nadrukiem to bardzo dobra forma reklamy, gdyż ciekawy motyw graficzny umieszczony na niej z całą pewnością może spowodować, iż zostanie on zapamiętany na bardzo długo w głowie Twoich potencjalnych klientów.

Długopisy reklamowe to również dobry gadżet, z którego Twoi klienci będą korzystali znacznie dłużej.
Dzięki pomocy naszych grafików mamy możliwość zaprojektowania dla Ciebie interesującego i bardzo nietypowego projektu, który na pewno zostanie zauważony przez klientów.

długopisy z nadrukiem tarnów

Inwestycja w gadżety reklamowe to atrakcyjna opcja dla każdej firmy – bardzo małym kosztem będziesz zapamiętany przez długi czas.

Do znakowania gadżetów używa się kilku technik nadruków m. in. tampondruk, grawer laserowy czy haft cyfrowy.

Zapraszamy do kontaktu z nami, chętnie doradzimy, wycenimy  i udzielimy konkretnych informacji na temat interesujących Cię produktów. Więcej szczegółów na naszej podstronie o gadżetach reklamowych.