Oferujemy do Państwa dyspozycji: profesjonalna i nowoczesna drukarnia Tarnów – wielkoformatowa i offsetowa.
Teraz jesteśmy blisko Ciebie, więc wszystkie zlecenia wykonamy tanio w bardzo dobrej jakości i w bardzo szybkich terminach!
Wykonujemy druk wielkoformatowy, offsetowy i cyfrowy oraz niestandardowe produkcje poligraficzne z uszlachetnieniami (lakier uv, folia mat, lakier wybiórczy itp.) m.in:

Drukarnia Tarnów –  offsetowa:

– wizytówki,
– ulotki,
– plakaty,
– kalendarze,
– teczki,
– foldery.

Drukarnia Tarnów – wielkoformatowa:

Bardzo szybki czas realizacji (np. banery, ulotki – 1-2 dni robocze od momentu zaakceptowania projektu.)

Wykonujemy druk z powierzonych projektów oraz posiadamy profesjonalne studio graficzne, w którym możemy przygotować projekt. Podstawą dobrego projektu ulotki, zanim się ją wydrukuje to oczywiście zdjęcia reklamowe. Posiadamy, również dostęp to taniej bazy zdjęć reklamowych (stock) wykonywanych przez profesjonalnych fotografów, a w razie potrzeby zrobimy dla Ciebie indywidualną sesję zdjęciową (np. produktową). Więcej informacji na ten temat w dziale fotografia reklamowa.

drukarnia wielkoformatowa tarnów - baneryWybrane, wykonane przez nas realizacje znajdziecie w dziale „PORTFOLIO

Jeśli zastanawiasz się w jaką formę reklamy zainwestować, zapraszamy do kontaktu z nami (telefonicznego bądź osobiście w naszym Biurze Drukarnia Tarnów, Radosna 2 róg z ulicą Krakowska). Doradzimy rzetelnie mając doświadczenie w branży w co zainwestować (wizytówki, ulotki, reklama wizualna typu banery reklamowe czy billboardy), promocja firmy w internecie czy facebooku, które są równie ważne. Wykonamy dla Państwa nowoczesną stronę internetową, która będzie dostosowana do coraz bardziej popularnych urządzeń mobilnych (smartfony i tablety).

drukarnie tarnów

Wydruk wielkoformatowy na folii naklejony na płytę PCV 5mm w DH Zenit

Oczywiście oferujemy bezpłatny dojazd, pomiary i wycenę wykonania reklamy w Twoim lokalu w Tarnowie. Dojedziemy za dopłatą do innych miast. Nasza drukarnia działa także za granicą, wykonywaliśmy zlecenia m.in. w Niemczech i Słowacji także nie ma dla nas rzeczy niemożliwych 🙂

Reklama na pojazdach czyli wszelkie oklejanie samochodów folią – pojazd to najtańsza i zarazem najlepsza forma reklamy. Oklejamy samochody, motocykle, autobusy w atrakcyjnych cenach. Zaufało nam wiele firm z Tarnowa jak i również z Krakowa i innych miast. Posiadamy najnowsze plotery drukujące przez co możemy zaoferować doskonałą jakość i niską cenę za nasze usługi. Duże doświadczenie gwarantuje idealną jakość aplikacji folii na pojeździe.

drukarnia tarnów - oklejanie autobusów

Rozsądne ceny, doskonała jakość.

U nas wydrukujesz wszystko, czego tylko potrzebujesz.

Masz dość długich słabej jakości wydruków? Twoja praca jest w dużym formacie?
Przyjedź do nas i przekonaj się, łatwo i szybko możesz mieć wszystko czego potrzebujesz.

Oferujemy Ci doskonałe wydruki za rozsądną cenę!

Nie znajdziesz drukarni w Tarnowie, w którym wykonasz wydruki w jakości i cenie którą proponujemy! Nasza bogata oferta należy do najtańszych w mieście. Cały czas staramy się optymalizować koszty proponowanych usług – na Twoją korzyść, tak aby były one minimalne. Gwarantujemy 100%  satysfakcji i zadowolenia z wyboru naszej firmy reklamowej.

Wieloletnie doświadczenie, które zdobyliśmy w naszej branży pozwoliło nam wypracować zaufanie naszych klientów oraz dostawców. Bo właśnie zaufanie jest ważne w naszej działalności. Zależy nam na precyzyjnym, terminowym wykonywaniu zleceń i proponowaniu najwyższej jakości materiałów oraz dopasowywaniu oferty do potrzeb naszych klientów. Dla naszych klientów ściśle współpracujemy z czołowymi producentami artykułów papierniczych i poligraficznych (m.in 3M, Oracal). Wszystko to dla Twojego portfela i zadowolenia!

Nie czekaj, przyjedź i przekonaj się sam! U nas wydrukujesz dobrze i tanio. Twoja tania drukarnia Tarnów – Zapraszamy!

W celu indywidualnych wycen prosimy o kontakt telefoniczny lub na maila. Więcej w zakładce kontakt.

rollupy dla Ślusarczyk Auto